rozpočtář/ka s NJ

  • Ratíškovice

Pracovní místo ( rozpočtář/ka s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Za Mlýnem 1418, 696 02 Ratíškovice.
Umíš se domluvit německy a máš příjemné vystupování a rád komunikuješ s lidmi? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Rozpočtář/ka s NJ.
Naše firma MACEK a SYN s. r. o. je výrobcem a dodavatelem polypropylenových bazénů. Na trhu působíme již od roku 1995 a máme bohaté množství zkušeností z našeho oboru. Zaměřujeme se na kvalitní bazény s pevnou konstrukcí (polypropylen 8mm), vybaveny funkční bazénovou technologií s komfortním ovládáním. Působíme především na Rakouském, Německém a Švýcarském trhu.
Požadujeme: znalost německého jazyka (schopnost domluvit se), příjemné vystupování, komunikativnost (komunikace se zákazníky), uživatelská znalost práce na PC, základní znalost / přehled o dokladech (poptávka, cenová nabídka, objednávka, zakázka, fakturace), aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost.
Poznámka: Všeobecné znalosti z účetních programů uvítáme, ale nevyžadujeme!
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, nástup možný ihned, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 20 000 – 30 000 Kč, rádi tě zaškolíme.
Pracovní náplň: tvorba cenových nabídek na bazény a zastřešení, bezpečnostní plachty a bazénové příslušenství, komunikace se zákazníky, zpětné dotazy k zaslaným nabídkám, úpravy cenových nabídek, komunikace se zákazníkem ohledně termínů a chystání dokumentace k předání díla, vyřizování dotazů od zákazníků, kteří mají od naší společnosti bazén, zastřešení, atd.,vyřizování servisů bazénů