Vedoucí dětské skupiny Náruč v Radosti

  • Tábor

Pracovní místo ( Vedoucí dětské skupiny Náruč v Radosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pozice: vedení týmu pečovatelek, plánování služeb, zajišťování záskoků a péče o děti, komunikace s rodiči, plánování dlouhodobé docházky dětí, pořádání zápisu, fakturace a vyúčtování služeb, správa elektronického docházkového systému a tisk reportů, správa provozních dokumentů.

Požadavky: odborná způsobilost k výkonu pečující osoby v dětské skupině (učitel MŠ, učitel prvního stupně ZŠ nebo vychovatel, chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, a další), zkušenosti s vedením týmu, dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, počítačová gramotnost (MS Word a Excel, databáze, internet).

Uvítáme: zkušenost s prací s cílovou skupinou (rodinou), pracovní nasazení a flexibilitu

Nabízíme: zajímavou a tvořivou práci, pružnou pracovní dobu, možnost seberealizace, benefity: možnost dalšího vzdělávání, mobilní telefon, notebook.

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení zasílejte do 5.5.2019 na info@rcradost.cz
- Strukturovaný životopis
- Motivační dopis
Volné místo vedoucí dětské skupiny náruč v radosti pro lokalitu Tábor.