Farmaceutický laborant/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Farmaceutický laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky 10:00 - 15:00 hod.
Náplň práce:
zajišťování praktické výuky studentů
samostatná příprava léčivých přípravků neobsahujících léčiva silně účinná a velmi silně účinná
příprava zkoumadel pro laboratorní účely a praktická cvičení studentů
provádění kvalifikovaných prací odborného charakteru při řešení části výzkumných a vývojových úkolů a při zpracování vědeckých poznatků
provádění odborných laboratorních prací
zjišťování stavu přístrojového vybavení a jeho využití, řešení dílčích tematických a výzkumných úkolů
spolupráce při vedení odborné dokumentace
Požadavky:
středoškolské vzdělání, obor farmaceutický laborant, chemický laborant.
znalost anglického jazyka výhodou,
práce na PC a praxe vítány
schopnost samostatné práce, pečlivost a spolehlivost
Nabízíme: 6 týdnů dovolené, stravenky, stravování v areálu, pracoviště v centru města
Volné místo farmaceutický laborant/ka pro lokalitu Brno.