TP - dispečer

  • Brno

Pracovní místo ( TP - dispečer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s
přijmou zaměstnance na pracovní pozici TP - dispečer
Požadavky:
Vzdělání ÚSO/SŠ
Praxe v oboru provozu tepelných zařízení
Dobrá znalost MS Office - Word, Excel, Outlook
Motivační dopis
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Práce v nepřetržitém provozu formou 12ti hodinových směn.
Provádí pravidelný dohled nad provozem tepelných zdrojů zapojených do dispečerského systému řízení lokálních zdrojů, tzn. monitorování parametrů, jejich případné korekce, změny nastavení (konfigurace tlaků, teplot, alarmových mezí, ekvitermních křivek, pořadí kotlů, časových programů atd.) dle zadaných a určených podmínek.
Předkládá požadavky na řešení poruchových stavů sledovaných zdrojů. Zajišťuje nápravu poruchových stavů buď sám dálkově nebo za pomoci techniků, havarijních techniků, havarijní služby a servisních techniků MaR (smluvní organizace) apod.
Provádí zápisy požadavků na kontroly a opravy do systému dispečerského hlášení a přeposílá je příslušným osobám.
Provádí vyřizování stížností odběratelů. Zapisuje do dispečerské knihy důležité informace, změny, stížnosti apod.
Zajišťuje havarijní službu smluvním zákazníkům TB služby, s.r.o. (přijímání požadavků, předávání požadavků na HS a vysílání HS na zásahy, evidence těchto požadavků a zásahů, atd.).
Plní i další úkoly dle pokynů, sdělení a rozhodnutí nadřízených.
Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru