Hlavní účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt osobně středa a pátek od 7.30 - 16.00, e-mailem nebo telefonicky od 7.30 - 17.00 hod.
Platová třída: 10, příplatek za vedení, osobní příplatek po uplynutí zkušební doby. Výše platu se stanoví dle třídy a stupně (počtu let započitatelné praxe).
Náplň práce:
komplexně vede účetnictví účetní jednotky, koordinuje účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření, sestavuje účetní závěrku, vede a odsouhlasuje saldokonta pohledávek a závazků, provádí vzájemné zápočty pohledávek a závazků, sestavuje účtový rozvrh a střediska pro podrobné členění nákladů a výnosů potřeb organizace, zajišťuje oddělené účtování hlavní a doplňkové činnosti, dotace, provádí řídící kontrolu a kontrolní činnost v rozsahu funkce hlavní účetní dle zákona č.320/2001 Sb., v platném znění a vyhlášky č.410/2009 Sb., v platném znění, metodicky řídí účetní postupy
Požadavky:
Dobré organizační a komunikační schopnosti, přesnost, pečlivost, ochota, aktivní přístup k řešení problému, schopnost pracovat na PC, praxe minimálně 8 let v účetnictví, zkušenosti v oblasti školských příspěvkových organizacích výhodou.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Brno.