SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

  • Vysoké Mýto

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dráby č.p. 785, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovědnost za zpracování komplexní účetní agendy společnosti (od prvotních dokladů až po DPH, banka, faktury, evidence majetku, zaúčtování mezd, archivace)
- zpracování a aktualizace směrnic v oblasti daní, účetnictví a souvisejících evidencí
- příprava pravidelných i ad hoc reportů, zpracování analýz
- komunikace se státními institucemi a jinými autoritami za dané oblasti
- zpracování účetní závěrky a kooperace s auditorskou společností
- spolupráce s kolegy v rámci společnosti a mateřské společnosti v Německu
- používání firemních CRM, WorkFlow a ERP systémů
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe ve výrobním podniku výhodou
- praxe s kompletním zpracováním účetnictví min. 3 roky
- kompletní znalost platné účetní a daňové legislativy a DPH
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- logické a analytické myšlení, pečlivost, důslednost, odolnost vůči stresu, pracovitost
- aktivní přístup, vysoká míra samostatnosti, flexibility, odpovědnosti, komunikační a organizační schopnosti
- spolehlivost a loajalita
- znalost práce na PC (znalost MS Excel)
NABÍZÍME:
- podporu při zaškolení
- perspektivní a odpovědnou práci ve středně velké společnosti
- podíl na ročním zisku
- prostředí mezinárodní společnosti
- příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu růstu
- zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, příspěvek na PF 1.000 Kč/měs., dotované stravování, Unišeky+)
- firemní vzdělávání, odborné i jazykové
- notebook, mobilní telefon
- příležitostná práce z domova
- flexibilní pracovn