Mzdoví účetní

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Mzdoví účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mzdová/ý účetní

Nástup možný ihned. Práce na plný úvazek, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,, pružná pracovní doba, místo výkonu práce Domov důchodců Jablonecké Paseky, p.o., Vítězslava Nezvala 87/14, 466 02 Jablonec nad Nisou 2.

Popis pracovní činnosti:
Zpracovává komplexní mzdovou agendu, provádí metodické usměrňování výpočtu, výplaty a zúčtování platu a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, srážek z platu, agendy daní ze závislé činnosti a pojistného na sociální a zdravotní pojištění, kontrola náhrad mezd při pracovní neschopnosti, roční zúčtování daně ze závislé činnosti, zajišťuje administrativu související s pracovními úrazy, připravuje podklady pro statistické rozbory mezd organizace, připravuje podklady pro bezhotovostní platby týkající se mezd, zadává do programu veškeré údaje o zaměstnancích pro personální a mzdovou agendu.

Požadujeme:
- min. vzdělání střední s maturitní zkouškou ekonomického směru podmínkou
- zkušenosti s vedením mzdového účetnictví,
- práce na PC (MS Office, účetní software VEMA výhodou)
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilta
- orientace v platných právních předpisech, zejména pak v zákonu č. 262/2006 Sb., zákoníku práce; uvítáme též základní přehled o zákonech č. 435/2004 Sb., a nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Nabízíme:
- platové ohodnocení zařazené do 9. třídy dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe, osobní ohodnocení po zkušební době
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- příspěvek na penzijn