MASÉR/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MASÉR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MASÉR/-KA
- Pracovní poměr je na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned
Pracovní doba dle provozu Wellness studia - 12-ti hodinové směny, včetně víkendů a svátků.
Pozice je ve Wellness studiu na Koupališti Flošna
- Požadujeme: masérský kurz - klasická a relaxační masáž, aktivní a komunikativní jednání
samostatnost, příjemné vystupování, bezúhonnost, praxi v oboru
- Výhodou je znalost dalších druhů masáží (lávové kameny, Havajská masáž Lomi Lomi, Indická masáž hlavy, čokoládová masáž a další)
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní volno
- platové zařazení do 5. třídy dle NV 341/2017 Sb., příplatky, po zaučení osobní příplatek
- Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na e-mail vaneckova@snhk.cz nebo na adresu: Správa nemovitostí Hradec Králové, příspěvková organizace, Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové. Informace na tel.č. 725 263 030, 495 774 162
- Více informací na www.snhk.cz
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, osobně či e-mailem, kontaktní osoba: Mgr. Jitka Vaněčková, tel. 495 774 162, 725 263 030, e-mail: vaneckova@snhk.cz
Volné místo masér/-ka pro lokalitu Hradec Králové.