PROJEKTANT/-KA STÍNÍCÍ TECHNIKY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PROJEKTANT/-KA STÍNÍCÍ TECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: zpracování výrobní a montážní dokumentace, zpracování dokumentace skutečného stavu, hledání jednoduchého ekonomického řešení zakázky, konzultace s architekty, komunikace s vedením výroby a stavbyvedoucími, příprava podkladů pro objednávky materiálu, občasné návštěvy staveb
- Požadujeme: zkušenosti s prací v programu AutoCAD, technické myšlení, orientace ve stavebních výkresech, ŘP B, znalost práce na PC
- Nabízíme: stravenky, pracovní oděv, odměny
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Mgr. Provazník Tomáš, tel: 724 171 875 (volat Po - Pá 7:00 - 15:00 hod.), e-mail: hk@metalplastcz.cz
Volné místo projektant/-ka stínící techniky pro lokalitu Hradec Králové.