TECHNOLOG

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNOLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co u nás budete dělat
•Budete zodpovědný za zlepšování procesů a produktů výrobních úseků (výroba tepelných výměníků nebo montáž klimatizačních jednotek),
•U nových projektů se budete podílet na implementaci nových výrobních zařízení (od přípravy specifikace, výběru dodavatele až po uvolnění v rámci procesu),
•Tvořit a aktualizovat technickou dokumentaci (PCP, P-FMEA, SPC, Layout aj.)
•Hledat úspory a implementovat alternativní
•Ověřovat kapacity výrobních linek, objednávat zařízení atd.
Koho hledáme
•Máte SŠ/VŠ technického směru
•Komunikativní znalost AJ
•Uživatelská práce s PC
•Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
•Rád pracujete v týmu, baví Vás jednat s dodavateli a jste odolný vůči stresu
Nabízíme
•Atraktivní finanční hodnocení
•Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
•Kafeterie 500 Kč měsíčně
•Zdravotní péče a rehabilitace
•Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění.
•Příspěvek na stravování
•Výhodnější volání přes Vodafone
•Akce pro zaměstnance
•Odměny za pracovní výročí
•Roční bonus za plnění cílů
Volné místo technolog pro lokalitu Liberec.