Psycholog/psycholožka

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Psycholog/psycholožka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání - magisterský akreditovaný studijní program jednooborové psychologie
- pozitivní přístup k práci, schopnost týmové práce
- zdravotní a osobnostní způsobilost

Platové podmínky:
platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb.,
12. platová třída + zvláštní příplatek
hrubý měsíční plat od 29 670 Kč do 41 370 Kč.
dovolená v délce 25 dnů + dodatková dovolená

Zaměstnanecké výhody:
možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb
rodinná i dětská, letní i zimní rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)
poskytujeme indispoziční volno, odměnu při životním a pracovním výročí
možnost ubytování, závodní stravování
možnost dalšího vzdělávání

Nástup: dle dohody

Kontakty:
- Mgr. Zuzana Brejchová, vedoucí oddělení personálního
- Telefon: 352 660 204
- Mobil: 602 555 905

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: zbrejchova@vez.hsl.justice.cz
Volné místo psycholog/psycholožka pro lokalitu Horní Slavkov.