Baliči - řidiči

  • Luby

Pracovní místo ( Baliči - řidiči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Petra Bezruče 730, 351 37 Luby u Chebu. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Mzdové ohodnocení: 16.000,- Kč až 22.000,- Kč (upřesnění mzdy při osobním jednání). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:40 h. Náplň práce: balení nástrojů a jejich příprava k expedici, nakládání aut zabaleným zbožím, zodpovědnost za nakládání/vykládání zboží, rozvoz/vyzvednutí zboží po okolí, převážení nástrojů po areálu společnosti. Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B, základní znalost NJ nebo AJ. Nabízíme: práce v tradiční české firmě s dlouholetou historií, kompletní proškolení, odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, účast na firemních akcích. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 6:00-14:40 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (8:00-14:00 h).
Volné místo baliči - řidiči pro lokalitu Luby.