Pokladní

  • Lázně Kynžvart

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Státní zámek Kynžvart, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Ne dle rozpisu služeb v rozmezí 9:00-17:00 h (rozpis se mění dle sezónnosti a aktuální potřeby provozu - např. při kulturních akcích - deferencovaná pracovní doba). Náplň práce: prodej vstupenek a obchodního zboží v pokladně zámku, provádění inventarizace a pokladních uzávěrek dle požadavků zaměstnavatele. Požadujeme: střední vzdělání, časová flexibilita (sezónní provoz zámku), samostatnost, spolehlivost, svědomitost, ochota učit se novým věcem, trestní bezúhonnost, základní znalost práce na počítači, základy cizího jazyka (němčina výhodou). Nabízíme: osobní ohodnocení až do 2.000,- Kč, nenárokový 13. plat formou roční odměny, dovolená 5 týdnů, zvýhodněný tarif mobilního operátora, volné vstupy do objektů v resortu Ministerstva kultury, stravenky v hodnotě á 90,- Kč. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo pokladní pro lokalitu Lázně Kynžvart.