Dana Hlavatá

Odborný prodejce podlahových krytin

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Kafkova č.p. 1343/4, Olomouc. Nástup 5.6.2019 nebo dle dohody.
Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště, telefonicky nebo mailem.
Jedná se o turnusové směny 9:00 - 19:00 hod. Sudý (krátký) týden 2 pracovní dny a v lichý(dlouhý) týden 5 prac. dnů.
Podmínka: praxe v oboru prodeje zboží min. 2 roky - nemusí být v oboru - zaučíme, ŘP sk. B výhodou, manuální zručnost, odpovědnost, komunikativnost, ovládání PC.
Nabízíme zaměstnání ve stabilní firmě, zaměstnanecké výhody: růst mzdy po zaučení, příplatky za dosažené výsledky, slevy na zboží, nepřetržité volání - firemní tarif - zdarma.+
Pozice je vhodná pro muže i ženy.
Volné místo odborný prodejce podlahových krytin pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 06. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborný prodejce podlahových krytin

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Dana Hlavatá
Ulice: Kafkova 1343
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dana Hlavatá
E-mail: jehla.hlavaty@seznam.cz
Telefon: +420 602 568 705

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dana Hlavatá