PROJEKTOVÝ EKONOM REKTORÁTU

  • České Budějovice

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ EKONOM REKTORÁTU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání ekonomického směru;
praxe v oblasti ekonomiky a podnikových financí min. 3 roky;
orientace v podvojném účetnictví;
orientace v účetních standardech a postupech pro organizace, které nejsou zřízeny za účelem podnikání výhodou;
orientace v zákoně o DPH;
výborná znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel);
zkušenosti v oblasti administrace dotací a projektů ze SF EU, jejich organizací a řízením výhodou
výborné komunikační dovednosti;
schopnost samostatného rozhodování, organizační schopnosti;
schopnost a ochota pracovního nasazení, pečlivost, koncepční přístup;
znalost anglického jazyka min. na úrovni B1 výhodou
Pracovní náplň: ekonomika hospodaření přidělených nákladových středisek;
zpracování podkladů pro sestavení rozpočtu a odpovědnost za sledování a kontrolu hospodaření přiděleného úseku (dotační a vlastní zdroje);
spolupráce s odpovědnými útvary za administraci projektů při podávání žádostí o dotace ze SF EU (struktura rozpočtu, příprava procesů);
spolupráce při administraci projektů financovaných ze SF EU (vykazování, realizace, kontrola výdajů, vypořádání projektů);
tvorba a aktualizace postupů pro evidenci projektových výdajů v účetnictví, spolupráce na tvorbě metodických pokynů k řešení projektů;
konzultační činnost;
koordinace přípravy a příprava podkladů pro externí kontroly a audity ve spolupráci s odpovědným útvarem;
rozborová činnost a tvorba reportů
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje;
perspektivu zaměstnání;
zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování;
zaměstnanecké benefity