samostatná účetní

  • Strakonice

Pracovní místo ( samostatná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME
• vzdělání: min. SŠ (VŠ výhodou) – účetnictví,
ekonomie + PRAXE
• výborná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook,
program Ekonom výhodou)
• orientace v mzdové problematice a personalistice
• odpovědnost za vedení kompletního účetnictví
v souladu s platnou legislativou
• zpracování dokladů, evidence a účtování
majetku, závazků a pohledávek, banky,
inventarizace, fakturace, mzdové účetnictví,
personalistika (docházka, nemocenské)
• zpracování DPH a kontrolních hlášení, silniční
daň, apod.
• komunikace a jednání s FÚ, OSSZ, zdravotními
pojišťovnami, apod.
• spolupráce s daňovým úřadem – datová schránka
• příprava roční uzávěrky + daňového přiznání
NABÍZÍME
• příjemné pracovní prostředí menší firmy
• přátelský kolektiv
• dlouhodobý pracovní poměr (částečně možno
Home office)
• příspěvek na stravování
• benefitní program produktů
• datum nástupu červen 2019
• plat 25.000 Kč
Pokud vás pozice oslovila a splňujete požadovanou kvalifikaci, zašlete prosím na ecc@joalis.cz:
• strukturovaný životopis vč. fotografie
• motivační dopis (případně reference
z předchozí praxe)
Volné místo samostatná účetní pro lokalitu Strakonice.