Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

  • Bohumín

Pracovní místo ( Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledá: učitelku/učitele do speciální třídy (zřízené podle §16 odst. 9) nebo s kvalifikací prvního stupně základní školy

Požadavky:

VŠ magisterské vzdělání, odborná kvalifikace dle §7 zákona 563/2004 Sb.
Pozitivní myšlení a ochotu se dále vzdělávat
Týmovost a spolehlivost
Nástup - 26. 8. 2019, případně dle domluvy

Nabízíme:

Práci v příjemném kolektivu
Možnost profesního růstu a prostor pro seberealizaci
Moderní pracovní prostředí a pomůcky
Zaměstnanecké benefity
Možné i pro studenty pedagogických fakult, kteří končí studium v srpnu nebo září 2019

V případě zájmu zašlete do 30. 4. 2019 Váš strukturovaný životopis a na
e-mail sekretariat@zscsa.cz
Volné místo učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami pro lokalitu Bohumín.