Pracovníci přímé obslužné péče

  • Orlová

Pracovní místo ( Pracovníci přímé obslužné péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- péče o seniory nad 65 let, kteří jsou různě závislí na pomoci druhé osoby a na podpoře při jejich soběstačnosti. Tito senioři trpí různými typy stařecké demence, někteří jsou trvale upoutáni na lůžko, pohybují se na invalidním vozíku nebo jen částečně chodí pomocí kompenzační pomůcky.
- pomáhání jim při denní hygieně, stravování, koupeli, oblékání, organizování volného času, aj.

Nabízí:
-Nástupní měsíční mzdové ohodnocení 15.000,- bez kurzu, 16.000,- Kč s kurzem.
- Příplatky ke mzdě: 1.000,- zvláštní příplatek za psychickou zátěž, 30% sobota, 30% neděle, hodina práce v noci 15,- Kč, 100% svátek, 25% práce přesčas.
-5 dní dodatkové dovolené.
-3 dny zdravotního volna.
-Věrnostní prémie, měsíční odměny za dobrou práci.
-Pracovní týden 37,5 hod.
-Nerovnoměrné rozvržená pracovní doba: ranní směna 5,45 hod. až 13,45 hod., denní směna 5,45 hod. až 17,45 hod., noční směna 17,45 hod. až 5,45 hod.
-Možnost stravování, 1 oběd v ceně 25,- Kč, jiné benefity dle Kolektivní smlouvy
-Příjemný a nekonfliktní kolektiv.

Požadavky:
-Dobrý zdravotní stav, bezúhonnost.
-Empatii vůči našim seniorům, sociální cítění.
-Minimálně základní vzdělání a kurz pracovník v sociálních službách nebo ošetřovatel nebo sanitář. Rekvalifikační kurz: pracovník v sociálních službách (150 hod.) je možno si dodělat i při zaměstnání, nejpozději do 18 měsíců od nástupu.
-Chuť pracovat
Volné místo pracovníci přímé obslužné péče pro lokalitu Orlová.