Pracovníci PR a dramaturgie

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Pracovníci PR a dramaturgie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme: zajímavou práci ve farnosti a v cestovním ruchu v chrámu sv. Barbory, pestrou náplň práce PR agendy: komunikace s odbornou i širokou veřejností a interní spolupráce, aktivní vytváření mediálního obsahu (tiskové zprávy, správa webu a sociálních sítí), tvorba textů pro externí i interní účely, informování o aktivitách a dění ve farnosti, dramaturgie prohlídek a vzdělávacích aktivit pro veřejnost, pracovní smlouvu na dobu určitou (s výhledem na dobu neurčitou), nástup možný ihned, možnost vzdělávání a rozvoj v oboru, jazykové kurzy pro zaměstnance, benefity - příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, přátelské pracovní prostředí
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání humanitního zaměření (VŠ v oboru komunikace, marketing nebo žurnalistika výhodou), zkušenosti v oboru výhodou, výborná znalost českého jazyka, bezchybný psaný i mluvený projev, výborná znalost anglického jazyka slovem a písmem, pozitivní vztah k historii a křesťanským hodnotám, příjemné a vstřícné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, organizační a komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, aktivní a tvůrčí přístup k práci, uživatelskou znalost práce s MS Office.
Máte-li o danou pozici zájem, zašlete nám svůj motivační dopis, životopis a ukázku vlastního textu v podobě tiskové zprávy v rozsahu 300 slov na téma Tradiční akce kutnohorské farnosti na adresu: monika.pospisilova@khfarnost.cz. Do zaslaného životopisu uveďte svůj souhlas se zpracováním a uchováním vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. za účelem výběrového řízení. Doložení všech těchto materiálů j