Technický správce památek - junior

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Technický správce památek - junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme: přátelské pracovní prostředí, možnost seberealizace v oboru záchrany památe, manažerskou pozici, pestrou náplň práce: stavebně investiční činnost v oblasti obnovy památek, stanovení rozsahu oprav objektů, výběr dodavatele oprav, kontrola a řízení průběhu oprav a zajišťování technického dozoru staveb, spolupráce na administraci dotací, spolupráce s dodavateli stavebních a restaurátorských prací, komunikace se státní správou a samosprávou, koordinace údržby objektů, pracovní smlouvu na dobu určitou (s výhledem na dobu neurčitou), možnost dalšího vzdělávání v oboru, jazykové kurzy pro zaměstnance, nástup možný ihned.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání v oboru stavitelství nebo v oboru obnovy památek PODMÍNKOU, praxe v oboru podmínkou, manažerské schopnosti, komunikativní vystupování, pečlivost, spolehlivost, zájem o stavební historii, o památky a jejich obnovu, orientace v zákonech (stavební, památkové péče), orientace v ekonomice staveb a dotačních titulech, znalost práce s MS Office, pozitivní vztah k církvi.
Svůj motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na adresu: monika.pospisilova@khfarnost.cz.
Do životopisu uveďte svůj souhlas se zpracováním a uchováním vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. za účelem výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu nebudeme moci vaše materiály zpracovat.
Zaměstnanecké výhody: dovolená 25 dnů, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, zaměstnanecká sleva na zboží, možnost dalšího vzdělávání v oboru, jazykové kurzy pro zaměstnance atd.
KONTAKT VÝHRADNĚ NA UVEDENÝ EMAIL.
Telefonický kontakt j