Administrativní pracovník - ce, grafik- čka

  • Dubenec

Pracovní místo ( Administrativní pracovník - ce, grafik- čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - CE, GRAFIK - ČKA
Náplň práce: správa tiskovin, webu a reklamních předmětů ( tvorba katalogů a jejich aktualizace), focení produktů na PHOTOROBOTU, zpracování podkladů a procesů firmy, komunikace se zákazníky a dodavateli ( zpracování reklamací, zadávání objednávek do systému)
Požadavky: SŠ vzdělání, základní znalost programů ADOBE ( Photoshop, InDesign), ochota pracovat na plný úvazek, znalost MS Office, MS Windows, práce s internetem, praxe v oboru TZB vítána, základní znalost AJ nebo NJ, ŘP skupiny B
Nabízíme: zajímavou práci, rozvoj, stabilitu, jistotu, mladý a přátelský kolektiv, motivující systém odměňování a benefitů, příspěvek na stravování, na dopravu, možnost zkráceného pracovního úvazku , příp. externí spolupráce
V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.
Volné místo administrativní pracovník - ce, grafik- čka pro lokalitu Dubenec.