PRODEJCI STAVEBNÍHO MATERIÁLU

  • Kravaře

Pracovní místo ( PRODEJCI STAVEBNÍHO MATERIÁLU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Zahradníčková Andrea, tel.: 553 672 220, v případě zájmu zašlete životopis na e-mail: spravni@dk1.cz
ODBORNÉ DOVEDNOSTI A ZNALOSTI: přímý prodej v prodejně, kontakt a odborná komunikace se zákazníkem, obchodní dovednosti a poradenství v sortimentu, příjem a vyřízení objednávek, fakturace, znalost náležitosti daňových dokladů.
OSOBNÍ POŽADAVKY: obchodní duch, znalost stavebních materiálů, selský rozum, pracovitost, schopnost pracovat v týmu, trpělivost, nestresovat se z každého drobného úkolu, samostatnost, flexibilita.
NABÍZÍME: stálý pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení + prémie, práce v prosperující firmě, možnost profesního růstu, firemní výhody.
Volné místo prodejci stavebního materiálu pro lokalitu Kravaře.