POMOCNÁ SÍLA v KUCHYNI

  • Nová Paka

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA v KUCHYNI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - pracoviště Nová Paka.
Písemné přihlášky zasílejte na e-mail: schormma@seznam.cz nebo na adresu: ÚSSM Nová Paka, Svatojánská 494, Nová Paka. Bližší informace u vedoucí stravování paní Schromové na tel.: 493 771 235, 605 912 101.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Kvalifikační požadavky:
- vyučen v oboru - výhodou
- praxe v oboru - výhodou
- samostatnost v rozhodování
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- stravování za dotovanou cenu ( 18,- Kč oběd )
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění ( až do 1000,- Kč měsíčně)
- odměny
- poukázky do lékárny v hodnotě až 1 000,-Kč pololetně
- směnný provoz (7,8,12 ti hod. cyklus dle rozvrhu)
Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Nová Paka.