POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VZDĚLÁVACÍM ZAŘÍZENÍ

  • Březová

Pracovní místo ( POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VZDĚLÁVACÍM ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VZDĚLÁVACÍM ZAŘÍZENÍ - místo výkonu: Březová. Pracovní doba: Po-Pá 7:30-16:00 hod. Náplň práce: technická správa a údržba budovy MŠ, zodpovědnost za celkový úklid školky, obsluha technického zařízení - kotel úpravna vody (zajistíme proškolení), příjem, příprava a výdej stravy. Požadujeme: bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, kladný vztah k dětem, schopnost samostatné organizace práce, technickou zdatnost, časovou flexibilitu, smysl pro pořádek, průkaz pracovníka v potravinářství. Nabízíme: práci ve vstřícném a sehraném kolektivu, čisté a příjemné pracovní prostředí, proškolení v oblasti Hygienického minima a obsluhy technického zázemí budovy, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Volné místo pomocní pracovníci ve vzdělávacím zařízení pro lokalitu Březová.