MASÉR/KA V LÁZNÍCH

  • Lázně Libverda

Pracovní místo ( MASÉR/KA V LÁZNÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro Wellness centrum JIZERA ve SPA RESORTU LIBVERDA hledáme profesionální a pro-klientsky orientovanou posilu do našeho SPA týmu, a to na pozici MASÉR/KA
Co bude patřit k Vašim každodenním činnostem?
aplikace ruční masáže těla, speciálních léčebných a tlakových masáží
tělové rituály, vysoká kvalita péče o klienta
komunikace s klientem s cílem maximální vstřícnosti k jeho potřebám a indikacím
pravidelná praktická školení s cílem poskytovat vysoký standard wellness procedur
Co od Vás očekáváme?
absolvování masérských kurzů, prokazatelná praxe v oboru,
kurz akreditovaný MZ - výhodou nikoliv podmínkou,
komunikační dovednosti,
schopnost naslouchat lidem,
zručnost a cit.
Volné místo masér/ka v lázních pro lokalitu Lázně Libverda.