Personalista - asistent vzdělávání

  • Brno

Pracovní místo ( Personalista - asistent vzdělávání ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816
Odbor personalistiky
přijme do pracovního poměru na 0,50 úvazku zaměstnance na pozici
personalista – asistent vzdělávání
Nástup: možný ihned
Požadavky:
•SŠ, VŠ vzdělání ekonomického zaměření, případně lidských zdrojů
•znalost Zákoníku práce, zákonů o nelékařských a lékařských zdravotnických povoláních a souvisejících předpisů
•pokročilá znalost práce na PC (MS Office)
•organizační a komunikační schopnosti, analytické dovednosti
•vysoké pracovní nasazení, samostatnost a profesionální přístup
•morální a občanská bezúhonnost
Pracovní náplň:
•příprava podkladů pro akreditaci zdravotnických oborů
•příprava interních dokumentů
•administrativně technické zajištění poskytování personálních služeb v oblasti vzdělávání zaměstnanců
Nabízíme:
Písemné přihlášky ve formě motivačního dopisu doloženého profesním životopisem mohou zájemci předložit nejpozději do 22. 4. 2019:
osobně nebo prostřednictvím doručovatele na adresu:Odbor personalistiky FNUSA v Brně, Pekařská 53, 656 91, Brno, Mgr. Věra Kolouchová
v el. formě: vera.kolouchova@fnusa.cz
Kontakt pro odborné dotazy: Mgr. Dagmar Klimentová, tel.: 543 182 185, email: dagmar.klimentova@fnusa.cz
Volné místo personalista - asistent vzdělávání pro lokalitu Brno.