Všeobecná sestra

  • Skuteč

Pracovní místo ( Všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Boženy Němcové 349, 539 73 Skuteč.
POŽADAVKY: odborná způsobilost v oboru všeobecná sestra dle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, osvědčení pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu výhodou, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, velmi dobré komunikační schopnosti, kladný vztah k práci, spolehlivost, schopnost učit se nové věci, odolnost vůči stresu, flexibilita.
NABÍZÍME: práce v moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení, nadstandardní finanční ohodnocení, placené stravování, placené očkování proti sezónní chřipce, virové hepatitidě typu A, černému kašli (trivalentní vakcínou proti záškrtu, tetanu a černému kašli), spalničkám (při nedostatečném titru ochranných protilátek trivalentní vakcínou proti spalničkám, příušnicícm a zarděnkám) a klíšťové encefalitidě (včetně přeočkování).
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: prémie, možnost mimořádných odměn, placené stravování, placené očkování proti vybraným typům infekčních nemocí.
Smlouva na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Skuteč.