učitel výpočetní techniky a informatiky

  • Brno

Pracovní místo ( učitel výpočetní techniky a informatiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Uchazeči se mohou hlásit u zástupce ředitele školy Ing. Vladimíra Valoucha, tel. č. 544 422 859, 601 568 068, e-mail: valouch@sssebrno.cz
nebo mohou zasílat písemné nabídky s profesním životopisem na personální oddělení,
e-mail: macikova@sssebrno.cz.
Nástup možný od 1.9.2019
Mimobrněnským zájemcům zajistíme ubytování v areálu školy.
Požadujeme magisterské vysokoškolské studium, absolvované pedagogické studium, (nebo zahájit pedagogické studium po nástupu do zaměstnání) a morální bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů.
Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11. nebo 12., stupeň podle dosažené praxe od 28.020,-,- Kč do 37.330,- Kč měsíčně.
Volné místo učitel výpočetní techniky a informatiky pro lokalitu Brno.