Medical representative - obchodní zástupce - Jihomoravský kraj

  • Brno

Pracovní místo ( Medical representative - obchodní zástupce - Jihomoravský kraj ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky 8 - 15.00 hod. nebo e-mailem
Nabízíme: atraktivní práce, návštěvy lékařů specialistů (diabetolog) a obvodních lékařů, velká možnost seberealizace, možnost pravidelného vzdělávání a profesního rozvoje, zajímavé platové ohodnocení.
Benefity: bonusy v závislosti na dosažených výsledcích, služební auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, zdravotní volno (sick day), vzdělávací kurzy, dovolená 5 týdnů.
Požadujeme: vzdělání SŠ podmínkou, vhodné i pro absolventy, anglický jazyk - základní úroveň, výhodou jsou obchodní zkušenosti a chuť učit se, samostatnost, komunikační schopnosti, empatie, aktivní naslouchání, organizační schopnosti, orientace v regionu, ŘP skupiny B, aktivní znalost PC (Word, Excel, Powerpoint)
Volné místo medical representative - obchodní zástupce - jihomoravský kraj pro lokalitu Brno.