Posunovač

  • Šumperk

Pracovní místo ( Posunovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- provádí přístavbu vozů a rozpracovaných celků na jednotlivá pracoviště
- zajišťuje bezpečné provádění posunovacích úkonů
- plní úkoly řidiče venkovní a vnitřní přesuvny a dělníka v dopravě
- svěšuje a rozvěšuje vozy a zajišťuje je proti náhodným pohybům
- při práci používá zarážky,sochory,klíny,desky,přesuvny,radiopojítka,výhybky

Požadujeme:
- požadované vzdělání: SO
- znalost předpisů vyplývajících z titulu funkce,
- třísměnný provoz (ranní směna od 6,00hod. do 14,00 hod., odpolední směna od 14,00 hod do 22,00 hod., noční směna od 22,0 hod. do 6,00 hod.)

Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující firmy podporující férový přístup
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti…)

Osobní kontakt: po-pá od 9.00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinou dobu - sebou alespoň stručný životopis
Kontakt:
Bc. Michal Mazánek
E-mail: michal.mazanek@skoda.cz
tel.: 583 365 545
Miroslava Švestková
E-mail: miroslava.svestkova@skoda.cz
tel.: 583 365 573
Volné místo posunovač pro lokalitu Šumperk.