DĚLNÍK/CE V ORGANIZAČNÍ SLOŽCE MÍSTNÍ HOSPODÁŘSTVÍ

  • Kopidlno

Pracovní místo ( DĚLNÍK/CE V ORGANIZAČNÍ SLOŽCE MÍSTNÍ HOSPODÁŘSTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNÍK/CE V ORGANIZAČNÍ SLOŽCE MÍSTNÍ HOSPODÁŘSTVÍ - pracoviště Kopidlno
Zájemci se mohou hlásit do 26. dubna 2019 osobně, telefonicky, písemně nebo e-mailem:
˘ osobně na podatelně městského úřadu v pracovní době úřadu
˘ telefonicky na č. 493 655 682 - pí. Vlčková
˘ písemně zasláním na adresu Městský úřad Kopidlno, nám. Hilmarovo 13, 507 32 Kopidlno nebo předáním na podatelně úřadu
˘ e-mailem na adresu podatelna@kopidlno.cz
Osobní pohovory budou probíhat 29. dubna 2019.
Podrobnější informace mnohou zájemci získat u zástupce vedoucího organizační složky Místní hospodářství, tel. 724 804 878.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Platové podmínky: Dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 5. platová třída.
V přihláškách uvádějte: jméno a příjmení, datum narození, bydliště, obor vyučení, praxi, telefonní číslo.
Základní požadavky:
˘ výhodou vyučení - nejlépe stavební nebo strojní obory
˘ řidičský průkaz skupiny T výhodou
Volné místo dělník/ce v organizační složce místní hospodářství pro lokalitu Kopidlno.