Zástup vedoucího pro oddělení expedice

  • Cheb

Pracovní místo ( Zástup vedoucího pro oddělení expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Průmyslový park 36/17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 30.000,- Kč až 40.000,- Kč (konkrétní výši lze individuálně stanovit dle zkušeností po zkušební době, která je tříměsíční). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-16:00 h (dle náročnosti odbavení zakázek). Náplň práce: vedení menšího kolektivu - práce s lidmi, příprava podkladů pro odbavení zakázek, koordinace zakázek, komunikace s německými kolegy (e-mail, telefon), práce na PC. Požadujeme: samostatnost, pečlivost, smysl pro odpovědnost, dobrá znalost práce na PC, znalost NJ podmínkou, zkušenosti s vedením menšího kolektivu. Nabízíme: příjemná firemní kultura, vysoce moderní pracovní prostředí, perspektiva, osobní růst, zvláštní prémie, jízdní výhody, stravenky, odměny za nenemocnost, které se vyplácejí pololetně. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (každá St 10:00-14:00 h).
Volné místo zástup vedoucího pro oddělení expedice pro lokalitu Cheb.