PRACOVNÍK/CE POBOČKY

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE POBOČKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Lungová Romana Ing, e-mail: prace@oknamacek.cz

Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.

Náplň práce: provádět kalkulace a zpracovávat cenové nabídky dle požadavků zákazníka, návrh technického řešení oken na základě poptávky (zadávání požadovaných komodit do PC), jednání se zákazníky, uzavírání obchodních smluv. Zajištění chodu pobočky, telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti, běžná administrativní činnost.

Pracovní doba Po-Pá 8:00 - 16:30 hod. Podmínkou je absolvování vstupního 14 - denního školení v sídle společnosti. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište KARLOVY VARY.

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20letou tradicí.

Příspěvek na stravování.
Volné místo pracovník/ce pobočky pro lokalitu Karlovy Vary.