Adiktolog

  • Brno

Pracovní místo ( Adiktolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká republika, Vězeňská služba ČR, v zastoupení ředitele Vazební věznice a ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno přijme uchazeče na obsazení pracovního místa

ADIKTOLOG
s pracovním zařazením ve Vazební věznice a ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno na plný nebo částečný pracovní úvazek

Požadujeme:
- bakalářské nebo magisterské vzdělání v oboru adiktologie
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru adiktolog
- osvědčení provádět individuální skupinovou podpůrnou psychoterapii
[§ 22 odst. 1 písm. e) vyhl. č. 55/2011 Sb. o činnostech zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků, ve znění pozdějších předpisů.]

Nabízíme:
- 6 týdnů dovolené
- 5 dnů indispozičního volna ročně
- závodní stravování
- rezortní rekreace
- příspěvek z FKSP na rekreaci či jiné aktivity

Plat dle délky praxe od 30.790 do 43.250,- Kč (na plný úvazek)

Předpokládaný nástup do funkce: dle dohody

Kontakt a případné další bližší informace získáte na personálním oddělení VVaÚpVZD Brno, Jihlavská 12, Brno, PSČ 625 99 denně od 6:30 do 14.00 hodin
tel. 543 515 391 ( 390 )
Lze zasílat i prostřednictvím e-mailové adresy: ibidmonova@vez.brn.justice.cz
Volné místo adiktolog pro lokalitu Brno.