Programátor mikrokontrolérů

  • Brno

Pracovní místo ( Programátor mikrokontrolérů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: j.slamova@dawell.cz
Firma Dawell CZ s.r.o. zabývající se vývojem mobilních indukčních ohřevů hledá do svého vývojového týmu programátora mikrokontrolérů ARM.
Náplň práce:
vývoj firmware pro mikrokontroléry ARM STM32 v jazyce C
spolupráce na oživování a testování přístrojů
tvorba dokumentace
Očekáváme:
dobrá znalost programování mikrokontrolérů ARM v jazyce C
výhodou základní orientace v elektronice (schémata)
samostatnost, aktivní přístup
znalost AJ (dokumentace)
výhodou vyhláška § 50/1978 Sb.
Nabízíme:
zajímavou práci v malém, příjemném týmu
možnost rychlého odborného rozvoje v zázemí úspěšné společnosti
odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké bonusy
pružnou pracovní dobu
pracoviště Brno, Podnikatelská (Technologický park)
Volné místo programátor mikrokontrolérů pro lokalitu Brno.