Účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme největší prodejce předváděcí a repasované výpočetní techniky na trhu. Hledáme do týmu posilu a pravou ruku pro naši hlavní účetní.
Vaší náplní práce budou základní účetní operace, tvorba platebních příkazů a účtování menších firem holdingu - ideální pro zaučení.
Pokud se Vám tato pozice líbí a chcete být součástí velké a silné společnosti, neváhejte nás kontaktovat.

Vhodné i pro absolventy - nepožadujeme praxi
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- základní orientace v účetní a daňové problematice
- znalost kancelářských aplikací MS Office (Outlook, Word, Excel)
- pečlivost a snahu v rámci plnění zadaných úkolů
- samostatnost, cílevědomost, snahu růst a vzdělávat se

Nabízíme:
- kreativní a samostatnou práci v dynamické a stabilní společnosti (12 let na trhu)
- přátelský a mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- 22 dnů dovolené
- automatické navyšování mzdy za odpracované roky
- zaměstnanecké slevy na zboží
- další firemní benefity (firemní O2 paušál, zvýhodněný bankovní účet, lekce angličtiny
zdarma, teambuildingové akce atd.)
- prémie k platu za dobře odvedenou práci

Pracovní náplň:
- zpracování vydaných faktur a dobropisů, bankovních výpisů, pokladny, závazků a pohledávek
- příprava podkladů pro daňové přiznání a roční závěrky
- komunikace s odběrateli
- příprava dat a zpracování reportů
- řešení administrativních otázek spojených s účetní agendou
- zpracování účetnictví několika menších firem

Zaměstnanecké výhody:
22 dnů dovolené, navyšování mzdy za odpracované roky, firemní paušál, slevy na zboží, lekce angličtiny, stravenky
Volné místo účetní pro lokalitu