STROJNÍK/-ICE VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ ČOV HK

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( STROJNÍK/-ICE VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ ČOV HK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Zajištění běžného provozu čistírny odpadních vod ve směnném provozu (denní/noční), pochůzky po objektu, vzorkování odpadních vod, péče o kalovou koncovku ČOV, základní údržba, montáže a servis technologických zařízení, údržba převodovek, čerpadel, míchadel a dalších strojních zařízení, preventivní údržba a úklid provozních prostor, péče o zeleň
- Požadavky: Vzdělání vyučen nebo vyšší, řidičský průkaz skupiny B, T podmínkou, manuální zručnost a schopnost práce v kolektivu, spolehlivost a samostatnost při plnění úkolů, komunikativnost, dobrou fyzickou kondici, psychickou odolnost
- Nabízíme: stabilní práci ve vodárenské společnosti v Hradci Králové, firemní benefity - stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify mobilních operátorů, pátý týden dovolené, 3 dny sick day (možnost tří dnů volna v době nemoci), práci v zaběhnutém a příjemném kolektivu, pravidelná školení zajišťující udržení si kvalifikace
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: jitka.zoubkova@khp.cz
Volné místo strojník/-ice vodohospodářských zařízení čov hk pro lokalitu Hradec Králové.