Asistent prodeje

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Asistent prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: podpora vztahů s klienty / péče o vlastní skupinu klientů, zpracování nabídek a úpravy smluv, vedení obchodních jednání, administrativa, poradenství v oblasti pojištění a osobních či firemních financí / konzultace a poskytování informací o produktech, vytváření individuálních řešení pro klienta / navrhování nejvhodnějších řešení podle potřeb klienta
Nabízíme: Bohatý systém benefitů, nadstandardní způsob odměňování - fixní mzda, široké možnosti vzdělávání v mnoha oblastech, příjemný kolektiv, možnost plného pracovního úvazku, flexibilní pracovní doba
Požadavky: reprezentativní a příjemné vystupování, min. SŠ vzdělání s maturitou, příležitost i pro absolventy, start kariéry v perspektivním oboru, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), spolehlivost a zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B.
Volné místo asistent prodeje pro lokalitu Žďár nad Sázavou.