Kontrolor nástrojárny

  • Ostrov

Pracovní místo ( Kontrolor nástrojárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
Mezioperační a sériové kontroly v nástrojárně. Měření vzorků plastových a kovových dílů. Upozorňování na neshody ve výrobním procesu. Vytváření zpráv a dokumentů o vzorkování pro sériové výrobky. Tvorba měrových protokolů.
Požadavky:
Vyučení ve strojním oboru. Praxe min. 2 roky.
Další informace:
Práce ve dvousměnném provozu.
Nabízíme:
Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity: příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku v rozsahu 1 placeného pracovního volna/měsíc, dle platných pravidel, po roce příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na cestu do práce, využívání výhod cafeterie na sport, kulturu, relaxaci a péči o zdraví.
Volné místo kontrolor nástrojárny pro lokalitu Ostrov.