Vedoucí externích montáží

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí externích montáží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem
Požadujeme:
- vzdělání min. středoškolské s maturitou, nejlépe strojírenského zaměření
- schopnost řídit kolektiv, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, rozhodnost
- jazykové znalosti A nebo N - pasivně
- praxe min. 5 let
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost PC: Word, Excel
Náplň práce:
- znalosti řízení zakázek, vypracování nabídek, smluv, ukončení zakázek
- obecné ekonomické znalosti: podklady pro fakturaci, výrobu zboží, plán práce, cenové kalkulace, podklady pro mzdy

Nabízíme:
týden dovolené nad rámec ZP, závodní stravování a příspěvky na stravenky na nákup v kantýně, rekreaci, pojištění, odměna za pracovní výročí, životní jubileum, odchod do důchodu, možnost vzdělávání a profesního růstu, možnost ubytování, závodní lékařská péče, bezplatné očkování proti chřipce, Multisport karta
Volné místo vedoucí externích montáží pro lokalitu Brno.