AUTOMECHANIK

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Čuláková Simona Mgr., tel.: 601 331 425, e-mail: culakova@dpkv.cz (8,00 - 16,00 hod)

Požadujeme:
Vyučení v oboru
Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
Aktivní a pozitivní přístup.
Nabízíme:

možnost prodloužení úvazku na dobu neurčitou,
práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti,
pracovní dobu 37, 5 hod/týdně
nástup možný ihned či dohodou,
přátelský kolektiv,
odborná školení.
Benefity:
25 dnů dovolené (týden dovolené navíc),
příspěvek na penzijní připojištění,
příspěvek na stravování (stravenky ve výši 90 Kč),
zaměstnanecké jízdné zdarma včetně benefitů pro rodinné příslušníky,
příspěvky na kulturu, dovolenou, masáže,

příspěvky pro děti na tábory, školy v přírodě apod.

Pokud Vás nabídka oslovila a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na: culakova@dpkv.cz nebo na dpkv@dpkv.cz
Volné místo automechanik pro lokalitu Karlovy Vary.