Vedoucí servisu a výroby

  • Jiřice

Pracovní místo ( Vedoucí servisu a výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: vzděláníí technického směru, znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni, znalost práce na PC, organizační schopnosti, schopnost vést a motivovat tým lidí, ŘP sk. B.

Náplň práce: zodpovědnost za chod servisního oddělení, tvorba a plnění plánu servisu, předvádění strojů, vedení týmu cca 8 lidí, komunikace se zákazníky a zahraničními dodavateli, zodpovědnost za včasné zpracování a uzavření reklamační a servisní zakázky.

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, prostor k dalšímu profesnímu i osobnímu růstu, zaměstnanecké benefity.

Telefonický kontakt možný v pracovní dny 8:00 - 16:00 hod.
Volné místo vedoucí servisu a výroby pro lokalitu Jiřice.