SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2019 s možností prodloužení, nástup dle dohody, možno i zkrác. úvazek
- Náplň práce: sociální pracovník do programu podpory rodiny, kde pomáháme rodinám s nezletilými dětmi překonávat problémy se školou a plněním školních povinností, které jsou způsobeny chudobou a které nezvládají řešit vlastními silami. Sociální pracovník je koordinátorem práce s ohroženou rodinou, se kterou pracuje nejčastěji přímo v její domácnosti; rodině pomáhá řešit problémy, které se nejčastěji týkají péče o děti, jejich výchovy, trávení volného času, povinné školní docházky, hospodaření, péče o domácnost a další; velmi úzce spolupracuje s pracovníky oddělení sociálně právní ochrany dětí, školami a dalšími zainteresovanými institucemi.
- POŽADUJEME: VOŠ nebo VŠ vzdělání splňující podmínky pro výkon profese sociálního pracovník dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, trestní bezúhonnost, flexibilitu
ochotu cestovat na Hradecku, empatický a pozitivní přístup k cílové skupině, schopnost pracovat samostatně i v týmu
- Nabízíme: práci na zkrácený i plný úvazek dle domluvy, mzdu 22 000 Kč při plném úvazku
pravidelné supervize, intervize a příležitost dále se vzdělávat, pružnou pracovní dobu
možnost využívat home office, práci na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy
práci v kolektivu přátelských, energických lidí
- Strukturované životopisy zasílejte do 30. 6. 2019 v elektronické podobě na emailovou adresu dumkova.aufori@gmail.com.
- Životopis musí obsahovat souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely vý