EXPEDIENT

  • Liberec

Pracovní místo ( EXPEDIENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost: UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Název pracovní pozice: EXPEDIENT
Místo výkonu práce: Partyzánská 603/43, Liberec
Útvar: Logistika, oddělení Expedice

Kdo jsme:
Světový lídr ve výrobě jedinečných technologických zařízení pro polovodičový průmysl.

Co nabízíme:
-Dvousměnný provoz (PO-PÁ).
Profesní vzdělávací programy s možností následného profesního růstu.
-Transparentní systém odměňování.
-Příjemná pracovní atmosféra v čistém prostředí.
-Atraktivní benefity (stravenky, bonusová dovolená, jazykové kurzy, firemní akce, permanentní přenosné vstupenky).

Pracovní náplň:
-Čištění, balení, bednění a značení vyráběných dílů.
-Práce s přenosným terminálem.
-Manipulace s díly.
-Práce na PC. Emailová komunikace.
-Systémové zpracování vývozních dokumentů.
-Příprava výdejek a vývozní dokumentace.
-Objednávání přepravy.
-Koordinace řidičů.

Kvalifikační předpoklady pro nástup:
Vzdělání: vyučen, středoškolské.
Odborná praxe: zkušenosti z oboru logistiky, skladování, expedice.
Jazykové dovednosti: AJ výhodou.
Technické znalosti: řidič. průkaz sk. B, oprávnění k řízení VZV.
IT dovednosti: uživatelsky PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),IS HELIOS, SAP výhodou.
Osobnostní předpoklady: zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování.
Možnost nás
Volné místo expedient pro lokalitu Liberec.