INSTRUKTOR/KA PLAVÁNÍ - PLAVČÍK

  • Jilemnice

Pracovní místo ( INSTRUKTOR/KA PLAVÁNÍ - PLAVČÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jakého zájemce hledáme?
-komunikativního, samostatného, zodpovědného, pečlivého, pracovitého, připraveného učit se novým věcem, časově flexibilního

Co požadujeme?
-profesionální a příjemné vystupování při kontaktu s klienty
-kladný vztah k dětem
-ukončené SŠ vzdělání výhodou
-plavecké instruktorské vzdělání nebo kurz plavčíka výhodou - nikoliv podmínkou

Co nabízíme?
-získání potřebné odborné kvalifikace a praxe v oblasti plavecké výuky a vodního dozoru
-pravidelné doškolování a zvyšování kvalifikace
-možnost profesního růstu
-zaměstnanecké benefity, příplatek na stravování, příplatek na penzijní připojištění a další výhody
-odpovídající platové ohodnocení, motivující odměny
-práci v příjemném pracovním kolektivu a moderním prostředí jilemnického krytého bazénu

Příspěvek na stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění a další

kontakt: e-mailem
Volné místo instruktor/ka plavání - plavčík pro lokalitu Jilemnice.