Vodohospodářský/á dělník/ce

  • Cheb

Pracovní místo ( Vodohospodářský/á dělník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tršnická 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení (příp. převedení na dobu neurčitou). Nástup možný dle dohody. Pracovní doba: Po-Pá (ranní směna 6:00-14:00 h). Náplň práce: údržba opevnění vodních toků, čištění vodních toků, vodohospodářských zařízení a objektů s nimi souvisejících (vysoký podíl ruční práce), trvalá práce na venkovních pracovištích, obsluha jednoduchých strojních zařízení, údržba břehových porostů (práce s chemickými prostředky), ruční a strojní sekání travnatých porostů, vedení provozní dokumentace. Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem (obor: vodaři, lesní hospodářství, zahradníci, zemědělská výroba, příp. strojírenství a stavebnictví), dobrý fyzický zdravotní stav, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost sebevzdělávání, základní znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B nebo C výhodou. Nabízíme: zajímavá práce ve stabilním podniku, široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené pro každého, možnost závodního stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na rekreaci, kulturu, sport apod.), motivující finanční ohodnocení, možnost získání nových zkušeností a odborný růst, podpora v dalším vzdělávání. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo vodohospodářský/á dělník/ce pro lokalitu Cheb.