Administrativní pracovník/pracovnice logistiky

  • Moravany

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/pracovnice logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce: - kompletní plánování rozvozů, optimalizace a kontrola logistických procesů v QI, zajištění služeb dodavatelů v souvislosti se zajištěním logistických procesů, evidence a řešení reklamací ze strany odběratelů a dodavatelů v QI, plnění ostatních úkolů dle pokynů nadřízeného pracovníka
Požadujeme: - zkušenosti s plánováním a organizací logistických procesů, ochota učit se novým věcem, samostatnost, logické myšlení, komunikativní dovednosti, časovou flexibilitu, smysl pro kolektivní práci, řidič. průkaz sk. B
Nabízíme: - zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, práce v příjemném prostředí a podporu zkušeného a vstřícného kolektivu, dobré platové ohodnocení s motivační složkou
Zaměstnanecké výhody: stravenky a další firemní benefity

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně dle dohody.
Volné místo administrativní pracovník/pracovnice logistiky pro lokalitu Moravany.