Pouliční prodavači rychlého občerstvení

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Pouliční prodavači rychlého občerstvení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Česká Lípa.
Místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením I. a II., III.st. a osoby se zdravotním znevýhodněním.
Požadujeme:
- praxe v potravinářském provozu, vyučení v gastronomii vítáno
- nekonfliktní, komunikativní typ
- čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní průkaz
- zdravotní stav odpovídající náplni práce
- ochota pracovat na směny a o víkendu
Náplň práce:
- prodej ve stánku, nabídka cateringu, obsluha hostů při pořádání akci
Nabízíme:
- HPP na poloviční úvazek na 1 rok s možností prodloužení
- příjemné pracovní prostředí v nové provozovně
- možnost stravování v místě pracoviště za personální ceny
- zázemí a perspektivu
Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na foodservicecl@seznam.cz
Osobní kontakt možný na adrese provozovny:Prokopa Holého 151, Česká Lípa v dopoledních hodinách!
Volné místo pouliční prodavači rychlého občerstvení pro lokalitu Česká Lípa.