Referent odboru výstavby a životního prostředí

  • Vrbno pod Pradědem

Pracovní místo ( Referent odboru výstavby a životního prostředí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Vrbno pod Pradědem
Platová třída: 10. řídí se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, a s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě
Požadavky: splnění povinnosti dle § 7 odst. 5 a předpokladů daných v § 4 zákona
č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
Požadavky na vzdělání: maturitní zkouška a ZOZ pro stavební řád a vyvlastnění nebo SŠ vzdělání s maturitou v oboru stavebním a 3 roky praxe v oboru stavebnictví, (další možnosti vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském programu v oboru stavebním, architektonickém nebo právním, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a dva roky praxe v oboru stavebnictví)
Předpokládaný nástup: květen 2019/dohodou
Další požadavky:
• praxe ve státní a veřejné správě, zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou
• základní orientace v právních předpisech výhodou (zákon č.500/2004 Sb., správní řád)
• odpovědnost, důslednost při dodržování právních předpisů, vysoké pracovní nasazení
• komunikační a organizační schopnosti, flexibilita, schopnost práce pod tlakem, rozhodnost
• schopnost pracovat v týmu, ochota dalšího vzdělávání
• velmi dobrá uživatelská práce na PC
• nekuřácké pracoviště
• řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
• 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na stravování a další benefity
Přihláška dle § 7 odst. 4 zákona 312/2002 Sb. musí obsahovat tyto náležitosti:
• jméno, příjmení, titul uchazeče
• datum a místo narození uchaze