Obchodní zástupci - nákupčí

Pracovní místo ( Obchodní zástupci - nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme spolehlivého, zručného člověka, který dokáže samostatně rozhodovat a vést jednání, plánovat obchodní cesty a aktivně vyhledávat nové obchodní partnery.

Požadujeme smysl pro zodpovědnost, sebevědomé vystupování a ochotu učit se nové věci.
Pracovní doba 8:00 - 16:30. Místo práce kancelář Aš.

K základnímu platu dále nabízíme osobní ohodnocení a prémie za celkový výkon.
Náplní práce bude dále kontrola kvality a hodnocení materiálu pro zpracování přímo v provozech dodavatelů po celé republice.

Pokročilejší práce na počítači (Excel, e-mail) a řidičský průkaz B (zkušený/á řidič/ka) jsou podmínkou.

Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem; zájemci zasílejte nejprve životopisy na email: vh-fb-euro@seznam.cz ; zhruba v polovině dubna 2019 proběhne výběrové řízení na tuto pozici.
Volné místo obchodní zástupci - nákupčí pro lokalitu Aš.